Колесо F-TIRE-800N-N (шина), переднє, посилене, для квадроциклів Profi 800N V2, 800N V3, діаметр 30 см, ширина 9 см, 4.10-6
Переднє посилене колесо F-TIRE-800N-N призначене для встановлення на електроквадроцикли Profi 800N V2 та Profi 800N V3. Модель забезпечує надійне зчеплення з дорожнім покриттям, стійкість під час руху та комфортне керування транспортним засобом на різних типах поверхні.
Посилена конструкція шини відрізняється підвищеною міцністю та стійкістю до інтенсивних навантажень. Покришка виготовлена зі зносостійкої гуми, яка добре витримує удари, вібрації та щоденну експлуатацію. Продуманий рисунок протектора сприяє впевненому руху як твердими дорогами, так і ґрунтовими ділянками.
Ви можете купити переднє колесо F-TIRE-800N-N й підібрати сумісні задні колеса, диски, камери, контролери, електродвигуни, акумулятори та інші комплектуючі для квадроциклів Profi.
Особливості моделі:
• Підходить для квадроциклів Profi 800N V2 та Profi 800N V3
• Переднє посилене колесо (шина)
• Забезпечує надійне зчеплення з дорожнім покриттям
• Підвищена міцність конструкції
• Висока зносостійкість
• Стійкість до механічних навантажень
• Надійна робота при щоденній експлуатації
• Просте встановлення замість штатного колеса
• Тривалий термін служби
Технічні характеристики:
• Модель – F-TIRE-800N-N
• Тип – переднє посилене колесо (шина)
• Призначення – для електроквадроциклів Profi
• Сумісність – Profi 800N V2, Profi 800N V3
• Розмір – 4.10-6
• Діаметр – 30 см
• Ширина – 9 см
• Матеріал – зносостійка гума
Комплектація:
• Переднє колесо F-TIRE-800N-N – 1 шт.
З великим вибором коліс, акумуляторів, контролерів, електродвигунів та інших комплектуючих для квадроциклів Profi ви можете ознайомитися за посиланням та підібрати оптимальне рішення для ремонту або модернізації вашого електротранспорту.